Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

March 2022 archive

W jaki sposób poprawnie zezłomować pojazd?

wrak auta
Napisał: Vetatur Fumare
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zgodnie z obowiązującymi w naszej ojczyźnie przepisami każdy samochód powinien zostać zarejestrowany i ubezpieczony. I to bez względu na to, w jakim stanie się znajduje, czy nadaje się do jazdy oraz czy ktokolwiek z niego jeszcze korzysta. Odstępstwo od owej reguły stanowią czterokołowce zabytkowe – w tym przypadku ciągłość ubezpieczenia nie jest postulowana.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-08 12:28:36
Tagi: samochód, Auto, wrak

Niemalże wszystko, co doskonale wiecie albo musicie wiedzieć o zastosowaniach różnego rodzaju olejów w XXI wieku

samochód
Napisał: Gib Goodrich
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy w latach wojny głód zaglądał pod dachy domostw lwiej części Polaków, gospodynie musiały przygotowywać posiłki z niewyszukanych składników. Na ławach królowały zatem kartofle, fasola czy potrawy z mąki. Tak słonina, jak i zwyczajne mleko należały do towarów deficytowych i w warszawskich czy ogólnie rzecz ujmując, polskich kuchniach szukano wszelkich możliwych zamienników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-08 12:28:32
Tagi: wymiana oleju, oleje syntetyczne

Jak pokonać usterkę samochodu?

ciągnik
Napisał: Graham Robertson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że motoryzacja to niezmiernie ważna sfera naszego życia. Można wręcz odważnie zaryzykować stwierdzeniem, że znacząca część z nas nie wyobraża sobie dzisiejszego świata bez rozległego wykorzystania pojazdów osobowych. Pozwalają nam one bowiem na bardzo łatwą komunikacje między rozmaitymi miejscami na świecie. Jest to również połączone z uzyskaniem przez nas kompletnej niezależności względem komunikacji miejskiej, jaka na nieszczęście często bywa przesadnie zawodna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-03-08 12:28:28
Tagi: pojazdy, naprawa, pojazd