Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Kilka przydatnych informacji o najnowszych lustrzankach oferowanych przez Nikona.

Szukając najlepszej cyfrówki wielu ludzi wybiera produkty Nikona. Jest to całkowicie zrozumiałe, bowiem ten japoński producent sprzętu fotograficznego od wielu lat robi doskonałe modele zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.


Przy tym Nikon wprowadza w świat cyfrowy szereg swoich pomysłów i patentów, jakie potem są wykorzystywane przez innych producentów i stają się niejako standardem w branży.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do nowej witryny, na której przygotowaliśmy atrakcyjne posty - kliknij w link referencyjny (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-warszawy-do-londynu).

Niekiedy jednak wykorzystywane zostają tylko przez tego producenta, tak przykładowo się ma sprawa z formatem nikon dx,więcej wskazówek|nowy nikon f65 który oznacza specyfikację używanej w aparatach matrycy światłoczułej. Format ten jest 1,5 razy mniejszy od pełnowymiarowej klatki, firma używa w swoich urządzeniach, takich jak na przykład nikon f65, obu rodzajów matryc.


Nowoczesne budynki
Napisał: O Palsson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jednym z naprawdę udanych przedstawicieli Nikona wyposażonych w pełnowymiarową matrycę FX jest nikon d 700-nowy nikon d 700|. Jego premiera wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród zawodowych fotografów, ponieważ za dość rozsądną cenę jak na tę grupę urządzeń otrzymali oni doskonałe narzędzie do pracy. PaRAMetry tego Nikona z pewnością zachęcą wielu miłośników fotografii do przesiadki na niego, ponieważ są dużo lepsze niż proponuje konkurencja. Bardzo interesująco prezentuje się także inny model, tym razem posiadający matrycę APS-C, czyli po prostu nikon d500-ciąg dalszy. Tu także w parametrach nie było żadnego kompromisu.
Ten model japońskiego producenta wyróżnia się dość mocno pośród konkurencji, po prostu zostawiając ich dość mocno z tyłu, przez co także jest bardzo ciekawą propozycją dla każdego wymagającego fotografa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-23 21:49:38
Tagi: gra, firmy, zakup, firma, RAM