Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Zakup jak również wymiana reflektorów lub lamp w naszym pojeździe

Światła samochodowe to bardzo istotny element jego wyposażenia. Nie wyobrażamy sobie jeżdżenia bez reflektorów, oświetlają one naszą trasę w nocy. Ich jakość oraz sposób oświetlania jest bardzo ważny, aby bezpiecznie przemieszczać się po drodze.Istnieje kilka rodzajów reflektorów. Różnią się one między sobą sposobem kierowania światła jak również pod względem konstrukcyjnym. Produkty jednak muszą wypełniać szereg norm i wymagań.


opel vectra
Napisał: RL GNZLZ
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy więc zdecydujemy się na zamontowanie na przykład w naszym opel Vectra c Angel Eyes musimy się upewnić, że stosowane oświetlenie jest zgodne z obowiązującymi normami. styliści wymyślają wyjątkowo efektowne światła dla naszych pojazdów. Ich skomplikowany kształt czasami nie łatwo jest połączyć ze stosowaną w aucie technologią, więc czasami mogą nie oświetlać jednostajnym światłem tudzież nie sprawdzać się na przykład podczas bardzo szybkiej jazdy.

Kiedy chcemy zmienić lampy w naszym samochodzie na przykład na Angel Eyes z sklep.oemtuning.pl/pl/c/Angel-eyes/79 bądź inne, musimy się liczyć z pewnymi warunkami. W zależności od modelu auta czas remontu może się odpowiednio wydłużać, bardziej skomplikowane mechanizmy będą wymagały większego nakładu pracy. Jeśli kupujemy nowy reflektor, trzeb sprawdzić czy ma znak homologacji europejskiej. Tego typu oznaczenie oznacza, że jest on dopuszczalny w ruchu. Produkty, które tego oznaczenia nie posiadają mogą oślepiać innych użytkowników drogi, może skutkować to na przykład zatrzymaniem dokumentu rejestracyjnego, gdy nadejdzie kontrola policyjna.


Możemy również poddać starsze reflektory polerowaniu, jeżeli uległy one zniszczeniu z powodu promieni UV, co może zakłócać odpowiedni przepływ światła. Gdy wymieniamy żarówki, warto jest, żeby wymienić je w parze, żeby zachować pożądaną symetrię światła.

Czy chcesz może otrzymać link do strony import zabawek z chin, gdzie oczekują na Ciebie następne posty? Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowy portal.

Sprawia to, że będziemy świetnie widoczni na drodze a także nie będziemy dezorientować innych kierowców. Każdy reflektor musi spełniać konkretne wymagania a także posiadać niezbędne certyfikaty, warto więc wybierać produkty sprawdzonych firm jak angel eyes vw passat B4. Będziemy wtedy pewni, iż nasz reflektor nie spowoduje żadnego zagrożenia na trasie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 14:32:39
Tagi: lampy, reflektory, oświetlenie, światła