Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Jak przedstawiał się rynek przesyłek kurierskich kilkanaście lat temu, jak to wygląda obecnie.

Jeszcze całkiem niedawno nadanie paczki kojarzyło się każdemu z okienkiem pocztowym, do którego trzeba było odstać swoje w kolejce. Rzeczywiście przez długie lata mieszkańcy naszego kraju żadnych możliwości nie mieli, wszystko uzależnione było od widzimisię monopolisty.


Standard usług
kurier na rowerze
Na podstawie: pixabay.com
był bardzo kiepski, paczki i listy często ginęły albo dochodziły z dużym poślizgiem. Przed kilkunastu laty na rynku zaczęły działać pierwsze firmy kurierskie, jakie zaczęły rozwozić paczki do odbiorców.

Czy masz ochotę sprawdzić opisywany temat z innej perspektywy? Nic prostszego - zwyczajnie kliknij ten odnośnik, ponieważ więcej zobaczysz tutaj (https://nettrading.pl/ogrod/meble-ogrodowe/hustawki-ogrodowe.html).

Na samym początku ich klientem był głównie biznes, jaki za pewność i szybkość dostarczenia mógł trochę dopłacić. Poczta nie przejmowała się tym zbytnio, bo procent takich paczek duży nie był i nie stanowiły one poważniejszego zagrożenia. Wszystko się zmieniło w chwili, kiedy Polacy kupować zaczęli na aukcjach i internetowych sklepach. Nagle okazało się, że zapotrzebowanie na dostarczanie przesyłek wzrasta w bardzo szybkim tempie, a w przedświątecznym okresie wręcz jest kataklizm, i to właśnie elektroniczny handel stał się ogromną siłą napędzającą ten rynek.
przesyłki
Napisał: Rob Lawton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Obecnie firmy obsługujące przesyłki krajowe i zagraniczne na dobre zadomowiły się w naszym kraju, odbierając dużą jego część niedawnemu monopoliście. Znacznie poprawił się standard usług, a równocześnie sporo zmalały ceny. Już obecnie firma kurierska (np. Firma kurierska PATRON SERVICE) nie będzie sobie liczyć za przesyłkę krajową więcej niż kilkanaście złotych, a jeśli ktoś będzie prowadził sklep i ma podpisaną umowę, to liczyć może na jeszcze mniej.
W zasadzie ceny kurierskich przesyłek mają podobny poziom, co ceny na poczcie, a jednak nadal liczyć można na znacznie lepszy standard obsługi. Normą jest, że wszystkie kurier przesyłki wysłane w jednym dniu już następnego będą u odbiorcy, a co jeszcze, zostaną dostarczone przez kuriera prosto do miejsca, w jakim właśnie się przebywa - nasza sugestia, wejdź tutaj. W przypadku poczty tak dobrze już nie będzie, bo często listonosz pozostawi jedynie awizo, a potem swoje w kolejce będzie trzeba odstać.

Jeżeli niniejszy post jest według Ciebie emocjonujący, to zobacz stronę (http://www.rentor.pl/wypozyczalnia/), która także publikuje tego typu treści. One zapewne również Cię zaintrygują!

Z tego też powodu rynek usług kurierskich cały czas rośnie i nic nie będzie wskazywać na to, żeby się miał zatrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-10 11:05:45
Tagi: poczta, biznes, czas, paczka, zapotrzebowanie, listonosz