Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Przykładowe możliwości dla właścicieli, którzy będą chcieli, żeby ich auta wyglądały naprawdę wyjątkowo

Dla większości kierowców dbanie o stan samochodu ogranicza się do odwiedzenia myjni co jakiś czas i tak samo często odkurzenia foteli i dywaników. Kolejni posiadacze samochodów idą trochę dalej i systematycznie zapewniają swoim samochodom odmładzającą kurację w postaci całościowego polerowania karoserii i czyszczenia tapicerki. Przez takie zabiegi, dobrze i co najważniejsze regularnie robionym, samochód bez przerwy będzie odpowiednio wyglądał przez wiele lat intensywnej eksploatacji.


Lecz jest też niewielka grupa właścicieli, którzy będą wymagali od wyglądu najwyższego standardu. I dla takich właśnie kierowców pojawiła się oferta auto spa, czyli kompleksowej odnowy pojazdu - doczytaj. Tego typu usługi będą obejmować nie tylko mycie i dokładne czyszczenie całego pojazdu, ale także poprawienie wszystkich znalezionych niedoskonałości.

Nie chcesz przerwać czytania ciekawego tematu na tym artykule? W takim razie zapraszamy do następnych - kliknij odsyłacz (http://polnet.pl/pl/drob/systemy_pojenia/poidla_lubing) i przejdź na analogiczną witrynę.

Dlatego też czasami taka renowacja może trwać nawet kilka dni, a jeżeli chodzi o koszty, to trzeba się będzie liczyć z wydatkiem przynajmniej paru tysięcy złotych. Lecz jak się oglądnie samochód po skończeniu prac, to każdy chyba właściciel stwierdzi, że faktycznie było warto.
samochód
Napisał: BMiz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niezwykle popularnym w ostatnim czasie hasłem jest auto detailing, i oznacza ono właśnie kompleksową renowację i czyszczenie całego samochodu, aby nadać mu ładniejszego wyglądu i jednocześnie zabezpieczyć przed rozmaitymi czynnikami. Do realizacji wszystkich niezbędnych zabiegów będzie się używać jedynie kosmetyków i preparatów najwyższej jakości, niekiedy niedostępnych w normalnych sklepach motoryzacyjnych. Prace zaczynają się od poprawienia warstwy lakierniczej.


W pierwszej kolejności pozbyć się trzeba różnych rys, przebarwień i innych defektów, a następnie kładziona jest warstwa ochronna.

Masz ochotę zobaczyć inne tego rodzaju bogate w informacje materiały? Jeżeli tak, to zobacz ofertę na witrynie (http://www.zbiornikicisnieniowe.pl/), która na pewno zawiera ważne dane!

Tu stosuje się przeważnie Xeramic pro, dający niesamowicie odporną i trwałą powłokę, chroniącą lakier na kilka następnych lat intensywnej eksploatacji. Następnym etapem będzie wnętrze pojazdu - strona www. Z kolei tutaj dokładnie czyszczona jest cała tapicerka, a następnie powleka się elementy wnętrza specjalnymi preparatami, chroniącymi materiały przed szkodliwym promieniowaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-12 14:08:12
Tagi: kierowcy, sklepy motoryzacyjne, polerowanie lakieru