Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

February 2019 archive

Jak poradzić sobie z samochodem w przypadku awarii albo wypadku, najważniejsze zastosowanie lawet

laweta
Napisał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Awaria albo wypadek pojazdu może spotkać każdego z nas, i jeżeli coś takiego się stanie, to niezbędne będzie przeholowanie zepsutego albo uszkodzonego samochodu. Przeważnie wykorzystywane są w tym celu lawety, na które da się załadować pojazd i przewieźć go na docelowe miejsce. Typowa laweta to niewielka ciężarówka, jaka zamiast załadunkowej skrzyni ma otwartą platformę. Koniecznie musi posiadać wyciągarkę, dzięki niej da się wstawić samochód na platformę, a tam będzie on bardzo dokładnie przypięty przy pomocy klinów i lin, żeby się nie zsunął.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-23 06:22:07
Tagi: auta, Platforma, Holowanie

Przykładowe możliwości dla właścicieli, którzy będą chcieli, żeby ich auta wyglądały naprawdę wyjątkowo

samochód
Napisał: Carol VanHook
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla większości kierowców dbanie o stan samochodu ogranicza się do odwiedzenia myjni co jakiś czas i w podobnej częstotliwości odkurzenia foteli i dywaników. Inni posiadacze aut idą o krok dalej i regularnie zapewniają swojemu samochodowi kurację odmładzającą w postaci całościowego polerowania karoserii i czyszczenia tapicerki. Przez takie zabiegi, dobrze i przede wszystkim systematycznie wykonywanym, samochód będzie cały czas odpowiednio się prezentował przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-12 14:08:12
Tagi: kierowcy, sklepy motoryzacyjne, polerowanie lakieru

Zbiorniki na co dzień gromadzone w przydomowych garażach

smochód terenowy
Napisał: TATA
Na podstawie: Marubeni Motors Poland
Przydomowe garaże poza tym, że spełniają rolę parkingów samochodowych, to stają się także miejscem przechowywania różnych przydatnych w domu zbiorników i sprzętów lub urządzeń. Wśród urządzeń, przechowywanych w garażu, możemy znaleźć różne urządzenia do bram garażowych i aut.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-05 12:18:16
Tagi: auta, moc, pojazd, ciężarówki