Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

February 2019 archive

Jak poradzić sobie z samochodem w przypadku awarii albo wypadku, najważniejsze zastosowanie lawet

laweta
Napisał: Emilio Labrador
Na podstawie: http://www.flickr.com
Awaria albo wypadek pojazdu może spotkać każdą osobę, i jeśli wydarzy się już coś takiego, to konieczne będzie przeholowanie zepsutego albo uszkodzonego samochodu. Najczęściej wykorzystywane są w tym celu autolawety, na które da się załadować samochód i zawieźć go na docelowe miejsce. Typowa laweta to niewielka ciężarówka, jaka zamiast paki załadunkowej ma otwartą platformę. Koniecznie powinna być wyposażona w wyciągarkę, dzięki której da się wstawić samochód na platformę, a tam zostanie on bardzo dokładnie przymocowany za pomocą lin i klinów, żeby się nie zsunął.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-23 06:22:07
Tagi: auta, Platforma, Holowanie

Przykładowe możliwości dla właścicieli, którzy będą chcieli, żeby ich auta wyglądały naprawdę wyjątkowo

samochód
Napisał: Carol VanHook
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla wielu kierowców dbanie o stan samochodu ogranicza się do wizyty na myjni co jakiś czas i tak samo często odkurzenia foteli i dywaników. Inni właściciele samochodów idą o krok dalej i systematycznie zapewniają swoim samochodom kurację odmładzającą w postaci kompleksowego polerowania karoserii i czyszczenia tapicerki. Przez takie zabiegi, dobrze i przede wszystkim systematycznie robionym, pojazd będzie cały czas odpowiednio wyglądał przez długie lata intensywnej eksploatacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-12 14:08:12
Tagi: kierowcy, sklepy motoryzacyjne, polerowanie lakieru

Zbiorniki na co dzień gromadzone w przydomowych garażach

smochód terenowy
Napisał: TATA
Na podstawie: Marubeni Motors Poland
Przydomowe garaże poza tym, że pełnią rolę parkingów samochodowych, to stają się także miejscem przechowywania różnych przydatnych w domu zbiorników i maszyn lub urządzeń. Wśród urządzeń, trzymanych w garażu, mogą znajdować się różne urządzenia do bram garażowych i samochodów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-05 12:18:16
Tagi: auta, moc, pojazd, ciężarówki