Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Części do Alfy Romeo i Audi - a więc, jakie bywają historie obydwu samochodów.

Jakiego typu bywa historia nazewnictwa Alfy Romeo? W jakiego typu latach narodziła się marka Audi a także w jaki sposób się utrzymuje obecnie na Polskim ryneczku? Co z kawałkami do tego typu aut - czy mają przystępną kwotę? To wszystko oraz jeszcze więcej w naszym felietonie!


Alfa Romeo to pojedynczy z najbardziej rozpoznawalnych samochodów osobowych, o tematyce luksusowej oraz sportowych na świecie. Jej pojawienie się zawdzięczamy ówczesnemu liderowi branży motoryzacyjnej Alexandre Darracq, który razem z Ugo Stellą stworzył firmę marki Darracq.

Czy zaciekawiła Cię treść tej strony? Chcesz zgłębić większą ilość informacji? To, odszukaj stronę (https://sklep.start.waw.pl/28-bagazniki-do-przewozu-rowerow), która da Ci mnóstwo ciekawych faktów.

Z pewnych powodów przedsiębiorstwu nie wiodło się dobrze i wykupioną tę firmę. Nazwano ją Alfa, która ma znaczenie "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili" co w wolnym tłumaczeniu na język Polski oznacza: Lombardzka Fabryka Samochodzików Spółka Akcyjna. Człon "Romeo" został dodatkowo dodany poprzez Nicola Romeo, który to przejął kierowanie nad firmą.

Ta wskazówka z www (http://www.iowfilter.com/filtry-hydrauliczne/filtry-hydrauliczne-ikron.html) zapewni Ci to, że znajdziesz wiele niezwykle ciekawych informacji - to trochę innego rodzaju punkt widzenia na tę problematykę.

Części Alfa Romeo, w podziękowaniu tych wszystkich rzeczy bywają dość atrakcyjne . Można odnaleźć też tańsze kawałki, jednak nie będą one tak dobrze wytrzymałe.
części alfa romeo
Napisał: spatz_2011
Na podstawie: http://www.flickr.com


Marka Audi pojawiła się w 1899 roczku dzięki dwóm panom: Augustowi Horh a także Karlowi Benzem. Zakład powstał w Kolonii oraz miał nazewnictwo "Horch" . W roku 1901 wyjechał pierwszy samochód ich własnej konstrukcji, który dał im wiele pozytywnych wizji do patrzenia w świat przyszłości. Z początku jednakże nie były zbytnio popularne, dopiero w momencie gdy ówczesny szef (August Horh) stworzył nową przedsiębiorstwo pod łacińskim odpowiednikiem swojego nazwiska "Audi" (które znaczy "słuchaj") dało mu to możliwość w wolny sposób rozpocząć się wybijać.


Części do Audi, podobnie jak bywa z Alfą Romeo, jest uzależniona od modelu oraz danej cząstki, którą pragniemy wymienić.


Jeżeli pragniesz dobrze się dowiedzieć, ile kosztują części do obydwu samochodzików, zajrzyj na internet albo porozmawiaj z mechanikiem!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:35:49
Tagi: Auto, marka, firm