Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Jak musi ubierać się motocyklista, któremu własne zdrowie nie jest obce? Sprawdź na ten temat więcej

Liczba osób, które fascynują się motocyklami jest w Polsce naprawdę duża. Liczba pasjonatów jazdy na jednośladzie nieustannie się zwiększa. Dla wielu jest to nie tylko niezwykle komfortowy sposób przemieszczania się, ale również styl bycia. Nie da się ukryć, że jazda tym rodzajem pojazdu mechanicznego nie należy do bezpiecznych, każdy fan jazdy na jednośladzie powinien więc zadbać o dobrze dobrany strój do jazdy.
Motocykle nie należą do najbardziej bezpiecznych pojazdów. Zanim zdecydujemy się wsiąść na swój motocykl - (więcej o tym jak wygląda chromowanie motocykli) powinnyśmy się solidnie do tego przygotować, stawiając na porządną odzież, która sprawi, że wzrośnie poziom bezpieczeństwa. Sportowe motocykle nie mają żadnej kabiny, która jest pewnego rodzaju ochroną dla osoby , która kieruje pojazdem, dlatego w przypadku osoby jeżdżącej jednośladem tak istotną rolę odgrywa właśnie właściwa odzież. Najbardziej istotnym elementem, który powinien posiadać każdy jeżdżący motocyklem jest rzecz jasna kask. Nie może to być rzecz jasna pierwszy lepszy kask, ale kask o specjalnej konstrukcji. Jego skorupa musi więc być sztywna, a wypełnienie wykonane z miękkich materiałów.
boks
Napisał: Blowing Puffer Fish
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przed nami czas rodzinnych podróży na narty. Każdy właściciel samochodu przed takim wypadem zastanawia się, jak zapakować narty ( Zobacz ) i niemało walizek do bagażnika o mocno ograniczonej pojemności. Wyjściem z tego problemu mogą być boxy samochodowe. Wspomniane Boxy samochodowe sprzedawane są w bardzo dużym wyborze. Sprawia to, że każdy więc zakupi box , którego pojemność najlepiej będzie pasowała do jego potrzeb.
Na sklepowych półkach znaleźć można wytrzymałe boxy samochodowe , których pojemność wynosi trzysta, czterysta, a nawet czterysta dwadzieścia litrów. W sklepach znajdują się również boxy o jeszcze większej pojemności. Każdy więc może je doskonale dopasować do ilości zabieranego ze sobąBez względu od tego jaką mają pojemność każdy jest zrobiony z materiału , który odporny jest na działanie światła słonecznego, ale także na inne warunki atmosferyczne. Boxy są oczywiście zamykane, często również wyposażane w dodatkowe zamknięcie, które ma zapobiec jego otwarciu się nawet podczas wyjątkowo szybkiej jazdy. Zdecydowana większość dostępnych w sprzedaży boxów charakteryzuje się opływowym kształtem - kliknij tutaj. Sprawia to, że opór stawiany w czasie jazdy odczuwa się minimalnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:59:24
Tagi: wypadki, jazda, pojazd