Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Fachowy chip tuning i jego wartości

Chip tuning to dzisiejsza technologia, która pozwala na zdobycie jeszcze lepszych parametrów silnika w wozie. Producenci silników wgrywają do nich należyte oprogramowanie, jakie nie pozwala naszemu samochodowi skorzystać z całej mocy. Zmiana tego oprogramowania na inne umożliwia z kolei otrzymanie większej mocy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.


Z usługi chip tuning mogą skorzystać także kierowcy, jacy posiadają samochód na gwarancji, bez żadnych obaw, że będzie ona nieważna. Jeżeli więc zależy Ci na poprawie parametrów silnika Twojego samochodu, zdecyduj się na chip tuning, który proponowany jest aktualnie przez mnogość wyróżnianych i fachowych serwisów samochodowych.

tuning samochodowy
Napisał: Jorge de la Llama
Na podstawie: http://www.flickr.com
Eco tuning niesie za sobą wiele wartości, między innymi powiększa moc oraz wydajność silnika. Mało tego oddziałuje też na zmniejszenie zużycia paliwa. Wyśmienite, jakościowe paliwo nie przynależy do najtańszych, jeżeli więc nie chcesz go marnować, zdecyduj się na chip tuning. Za pośrednictwem nowego oprogramowania silnika, wolno zmienić też czas wtrysku, kąt zapłonu czy optymalne obroty silnika. Mówiąc zwięźle, eco tuning pozwoli przekształcić praktycznie każde parametry silnika, rzecz jasna na lepsze.

Decydując się na chip tuning, musimy liczyć się z tym, iż usługa ta do tanich nie przylega. Naturalnie poniektóre osoby proponują eco tuning (rozwinięcie zagadnienia: http://s-performance.pl/) niższej cenie, niemniej na takie propozycje lepiej uważać. Niepoprawnie stuningowane auto zdoła okazać się dla nas zwyczajnie niebezpieczne, co więcej nieprawidłowo skonstruowany eco tuning zdoła sprawić uszkodzenie silnika.


tuning, samochody
Napisał: Automobile Italia
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wydatki połączone z naprawami na pewno byłyby jeszcze większe niż koszt za fachowy eco tuning.

Zainteresował Cię ten wpis i chcesz znaleźć podobne teksty? Kliknij zatem ten odnośnik oraz zobacz więcej porad na stronie (http://volkswagen.serwis.biz.pl/).

W Sieci zdołamy odnaleźć mnogość firm specjalizujących się w tej dziedzinie, wskazane jest poznać się z ich propozycją, i także opiniami i rekomendacjami na ich temat. To bezsprzecznie pomoże nam podjąć właściwą, dobrą decyzję. Będziemy mieć również pełne przekonanie, że oddajemy swój samochód w odpowiednie ręce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:22:50
Tagi: samochód, Silnik, kierowcy