Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Kto może zakupić od nas używany pojazd oraz czy będziemy zadowoleni z transakcji?

Aktualnie mamy w naszym kraju niezwykle dużo samochodów. Niektóre są nowe, inne nieco starsze. Są one nam bardzo potrzebne, żeby wyjechać na zakupy czy też na wakacje. Czasem jednak jest tak, że pragniemy pozbyć się należącego do nas auta, ponieważ już jest stary lub nam się znudził.


W tym czasie z olbrzymią pomocą może nadejść firma, jaka prowadzi skup samochodów.


lego technic
Napisał: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zazwyczaj tego typu firmy funkcjonują na obszarze całego państwa oraz proponują płatność gotówką. Nie trzeba przejmować się stanem wizualnym oraz technicznym samochodu, jaki chcemy sprzedać. Atutem tego typu sposobu sprzedaży samochodu jest również to, że sprzedający nie ma obowiązku umawiać się na zaplanowane spotkanie z potencjalnymi nabywcami i tak jak bywa to w przypadku komisów, nie musi oczekiwać na klienta. Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie, a proponowana cena jest przeważnie satysfakcjonująca dla obu stron transakcji.


polska
Napisał: Joonie - http://justjoonie.blogspot.com/
Na podstawie: http://www.flickr.com


Spółki, jakie prowadzą skup samochodów dbają o bezpieczeństwo swych klientów, dlatego też transakcje są dokonywane w domu klienta lub w jego miejscu pracy. Zazwyczaj jest tak, że pojazd można sprzedać w dzień pierwszego kontaktu. Wystarczyłoby tego typu chęć odsprzedania samochodu zgłosić w spółce, która zajmuje się skupem, a ona zrobi resztę. Dla zaganianych osób zapewne istotne jest, że firma wypełnia wszystkie obowiązkowe dokumenty i informuje sprzedawcę o czynnościach, jakie trzeba wykonać po sprzedaży pojazdu. Do każdego klienta firma dojedzie bezpłatnie, a jeśli nie dojdzie do transakcji, nie poniesie on żadnych dodatkowych opłat.


Naturalne jest, że różne firmy mają swoje wymagania, np. nie skupują aut starszych niż kilka lat, ale zapewne każdy, kto chce sprzedać pojazd i trochę poszuka informacji np. w internecie, na pewno znajdzie firmę, jaka spełni jego wymagania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-05 12:15:10
Tagi: części, pojazdu, samochodów, skup samochodów