Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Jedne z najcudowniejszych miejsc w Holandii

Holandia jest piękna jak też schludna. Dominującym pejzażem są oczywiście wiatraki, jakie niegdyś służyły do osuszania terenów po jeziorach zaś dzisiaj stanowią znak tego kraju oraz pamiętne widoki.


Już sam Amsterdam, a więc stolica Holandii kategoryzowany jest do jednych z najładniejszych stolic globu.
pomieszczenie biurowe
Napisał: U.S. Army RDECOM
Na podstawie: http://www.flickr.com


Hardox
Napisał: ricardo lafuente
Na podstawie: http://www.flickr.com


Tylko w owym mieście jest blisko 1281 mostów, co czyni je niezwyczajnym. Miasto to uważane jest poniekąd za skansen – ze starymi wiatrakami, zabytkami, kanałami bądź muzeami.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobały Ci się nasze artykuły, to doczytaj ponadto (http://symulatorikz.pl/) kolejne i ciekawe posty. Należy kliknąć w ten link.

Nie możemy też pominąć rozległych ogrodów, jakie radują oko wielbicieli natury. Jeśli mowa już o ogrodach trzeba napomknąć o Keukenhof w miejscowości Lisse – te popularne są na całym globie. Na terytorium ponad 32 ha podziwiać można przede wszystkim kwiaty cebulowe jak przeróżne odmiany hiacyntów albo tulipanów. Co roku w Keukenhof zasadza się ręcznie około 7 milionów kwieci, gdy wyrosną obserwować je można tylko przez dwa miesiące w roku ( na przełomie kwietnia oraz maja) – wtedy ogrody (zweryfikuj u źródła) czynne są dla odwiedzających.


Do jednych z najładniejszych zakamarków Holandii należy też Scheveningen, to nadmorska dzielnica Hagi z deptakiem a także rozmaitymi atrakcjami dla turystów. W tym miejscu, jeśli trafimy w odpowiednim czasie podziwiać będzie nam dane również przeróżne rzeźby z piasku na wybrzeżu. Koniecznie powinniśmy zobaczyć także dzieło Henrika Mesdaga, który to namalował Scheveningen w sposób analogiczny do polskiej Panoramy Racławickiej.
Do Holandii dojechać nie będzie ciężko. Odjeżdżają w ową stronę codziennie busy Polska Holandia lubelskie jest regionem z którego wspomniane busy odchodzą nawet parę razy w ciągu doby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-05 11:25:07
Tagi: czas, natura, świat, KOŁO, teren