Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

Dla której osoby wynajem auta jest ciekawym i tanim wyjściem?

Wiele spółek, które wysyłają na delegację swych członków personelu, poza zagwarantowaniem im m.in. noclegu oraz zaprowiantowania, coraz częściej troszczą się również o to, żeby mieli oni czym się poruszać po często obcym dla siebie terenie.


Jeżeli do miejsca docelowego dostali się oni komunikacją zbiorową, to doskonałym rozwiązaniem staje się wypożyczalnia aut.


Urządzenia
Napisał: JOHN LLOYD
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla wielu przedsiębiorców jest to ciekawa także pod względem materialnym, możliwość podwyższenia wizerunku swej spółki w oczach swych kontrahentów. Tego typu wynajem samochodu to możliwość wynajęcia auta marki premium za stosunkowo niedużą sumę pieniędzy. Jednak z tego typu oferty mogliby korzystać nie tylko przedsiębiorcy. To również ciekawa alternatywa dla osób indywidualnych, które z jakiegoś powodu nie chcą używać swojego auta. Warto zaznaczyć, że koszt najmu mógłbye wynosić około 50 zł za 24 godziny. To naprawdę mało za poczucie niezależności.


Z oferty firm wynajmujących pojazdy mogliby także korzystać organizatorzy wycieczek, gdyż można wynająć między innymi mikrobus. Tego typu okazja to doskonała alternatywa również dla organizatorów różnych imprez grupowych, np. wesel. W taki sposób nie ma konieczności podróżowania swoim samochodem. Redukuje to wydatki za paliwo, jakie można rozdzielić na poszczególnych podróżnych.


Klienci takich firm mogą dobierać z pojazdów nowych, jak i kilkuletnich. W przypadku jakiejkolwiek awarii, tego typu firmy zajmujące się wypożyczaniem zapewniają również serwisowanie swojej floty samochodów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-05 11:53:09
Tagi: sport, pojazdu, firm, jazdy, autem