Abbeyrd Auto Nie tylko o motoryzacji

December 2017 archive

Firmowe auto używane do celów osobistych? Dość często taka sytuacja miała miejsce, jednakże jej koniec powoli nadchodzi. Sprawne oprogramowanie jest w mocy wykryć każde nadużycie.

ciężarówka
Napisał: Barry Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele przedsiębiorstw zatrudniając pracowników jest zmuszonych wyposażyć ich w służbowe samochody, Najczęściej dzieje się tak w sytuacji , kiedy charakter pracy na danym stanowisku wymaga nieprzerwanego poruszania się. Oczywiście takich zawodów jest dużo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:30:43
Tagi: ewidencja przebiegu pojazdu, kilometrówka

Czym jest leasing oraz czy wskazane jest decydować się na leasing samochodu?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się wziąć auto w leasing. Co jednak znaczy to pojęcie? Czym jest leasing samochodu? Mówiąc najprostszym oraz zarazem najłatwiejszym językiem leasing samochodu to udzielenie samochodu przez jedną stronę drugiej stronie w zamian za określone przedtem opłaty, które są opłacane w ratach. Leasing ma swoje wady jak również wartości, dlatego zanim zdecydujesz się wziąć auto w leasing z pewnością powinno się poznać je trochę bliżej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-14 14:29:28

Co zapewnia wypożyczalnia samochodów luksusowych dopasowana do potrzeb klientów

wypożyczalnia samochodów luksusowych
Napisał: photobeppus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najczęściej zachodzi mus wypożyczenia auta na miejscu, dlatego kolejne usługi są perfekcyjnie dostosowywane do oczekiwań oraz potrzeb rynku. Specjaliści poddają analizie to, czego dziś wymagają klienci, więc stale dopasowują proponowany asortyment samochodowy do tych wymagań. Specjalistyczna i rewelacyjnie działająca wypożyczalnia samochodów luksusowych jest stale udoskonalana, co jest chętnie i najczęściej komentowane na rynku. Wcale nie jest korzystne dla nas to, by do innego miasta wyjeżdżać swoim samochodem, gdyż przeważnie związane jest to z o wiele większymi opłatami za paliwo niż w przypadku auta wypożyczonego. Niezawodni pracownicy wypożyczalni mogą nam pomóc w krótkim czasie dobrać perfekcyjny model auta, który w stu procentach zaspokoi nasze wymagania. Znaczne zainteresowanie wypożyczalnią jest uwarunkowane też niesamowicie atrakcyjnymi cenami za wynajem aut.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:46:29

Audi to odpowiedni samochód

audi
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że nabywamy wóz, lecz nie do końca wypełnia on nasze oczekiwania. Chcemy, aby chodził głośniej, aby lepiej przyspieszał, lub lepiej prezentował się, a to prowadzi do tego, że rozpoczynamy ingerowanie w jego wizerunek i funkcjonowanie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:50:33
Tagi: pojazdy, zakup, jazda, kupić, pewność